Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.6

Czytelnik na okładkę MH 2012: dwunastu w finale!

Piąta edycja konkursu "Czytelnik na okładkę MH" wchodzi w decydującą fazę! Jurorzy po długich i burzliwych obradach wyłonili wreszcie finałową dwunastkę. Zobacz, kto wciąż ma szanse znaleźć się na okładce jednego z najbliższych numerów MH.
konkurs Czytelnik na ok
Wyjeżdżając na długi majowy weekend, redaktorzy Men's Health, którzy zasiadają w jury konkursu "Czytelnik na okładkęMH 2012", nie przypuszczali nawet, ile czasu i energii będą musieli poświęcić po powrocie na wyłonienie finalistów tegorocznej edycji. Nie dlatego, że po raz kolejny do naszej redakcyjnej skrzynki mailowej spłynęła rekordowa ilość zgłoszeń (chociaż tak właśnie się stało). Przede wszystkim dlatego, że jakość większości nadesłanych aplikacji była bardzo wysoka.

Dość powiedzieć, że po dwóch pierwszych rundach analizowania zdjęć i dołączonych do nich programów treningowo-dietetycznych oraz uzasadnień, dlaczego właśnie dany Czytelnik MH najbardziej zasługuje, by znaleźć się na okładce naszego magazynu, jurorom udało się wyłonić liczącą aż 50 facetów grupę potencjalnych finalistów konkursu. Burzliwe dyskusje nad tym, którzy z nich powinni znaleźć się w finale, trwały w sumie aż 3 dni, podczas których wnikliwie przyglądaliśmy się wszystkim kandydaturom, rozkładając każdą z nich na czynniki pierwsze.

Ostatecznie, po starannym rozważeniu wszystkich za i przeciw, jury wybrało dwunastu Czytelników MH, którzy już za 10 dni wezmą udział w finałowej sesji zdjęciowej w warszawskim studiu znanego fotografa Andrzeja Tyszki. Spośród nich co najmniej jeden finalista znajdzie się wkrótce na okładce Men's Health.

Oto nazwiska finalistów konkursu "Czytelnik na okładkę MH 2012" (w kolejności alfabetycznej):

 • Mateusz Duda z Przeworska
 • Dawid Huszcza z Zielonej Góry
 • Zdzisław Izworski z Zakliczyna
 • Adam Jankowski z Poznania
 • Adrian Kaniewski z Katowic
 • Mieszko Kapałka z Gdańska
 • Stanisław Kokot z Mysłowic
 • Igor Kulik z Łodzi
 • Piotr Szczurek z Tuchowa
 • Krzysztof Trzeciak z Toszka
 • Jakub Wach z Borkowa
 • Tomasz Więcławowicz z Wrocławia

Każdy z finalistów jeszcze dzisiaj otrzyma maila z potwierdzeniem zakwalifikowania go do wielkiego finału. Z jego uczestnikami w ciągu najbliższych kilku dni skontaktujemy się także telefonicznie, aby ustalić szczegóły udziału w sesji fotograficznej w Warszawie.

Wybiera redakcja, wybiorą też internauci

Przypominamy, że podobnie jak przed rokiem nie tylko redakcja Men's Health wybierze Czytelnika na okładkę MH. Ponownie zorganizujemy także głosowanie internautów, abyście Wy sami mogli również wskazać tego z finalistów, którego zdjęcie powinno ozdobić okładkę naszego magazynu. Specjalne okładki ze zwycięzcą głosowania internautów oraz laureatami dwóch kolejnych miejsc zostaną później zamieszczone na naszej stronie internetowej.

Dziękujemy wszystkim Czytelnikom MH, którzy zdecydowali się wysłać swoje zgłoszenie do konkursu. Nadesłane przez was zgłoszenia do najlepszy dowód na to, że wartości i styl życia promowane na łamach Men's Health znajdują w naszym kraju coraz więcej zwolenników. To fantastyczne wiedzieć, że nasza praca pomaga tak wielu facetom zmienić ich życie na lepsze. Liczymy na to, że nie ustaniecie w dążeniu do tego, aby pod każdym względem odpowiadać standardom MH - owszem, poprzeczka zawieszona jest wysoko, ale już udowodniliście, że ambicji, determinacji i konsekwencji w dążeniu do celu wam nie brakuje. Powodzenia!

W nagrodę okładka MH, dżinsy Levi'sa i golarka Philipsa!

Partnerami 5. edycji konkursu "Czytelnik na okładkę MH" są marki Levi's i Philips, któe ufundowały dodatkowe nagrody dla wszystkich uczestników Wielkiego Finału. Każdy z finalistów otrzyma parę dżinsów, którą będzie mógł wybrać spośród 4 modeli spodni Levi's, oraz elektryczną golarkę Philips - zwycięzca dostanie maszynkę do golenia Philips AT 890 AquaTouch, a pozostali finaliści - golarki do ciała Philips Bodygroom TT2030.

MH

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  a ja mam pytanie, kiedy będę mógł popodziwiać na stronie MH panów, z którymi przyszło mi przegrać w tegorocznej edycji konkursu?
  mariushh, 2012-06-21 02:17:28
 • avatar
  zgłoś
  Jak dla mnie to jest akurat wręcz śmieszne, bo ja akurat mam identyczne proporcje i symetrię do legendarnego Steva Reevsa a i tak mnie nie wybrali . Cóż zobaczymy co pokażą finaliści .
  Shizu, 2012-05-18 16:40:58
 • avatar
  zgłoś
  Co roku ta sama dyskusja Nie p*****lić tylko iść i ćwiczyć. Za rok tez bedzie konkurs.
  sven, 2012-05-17 10:47:04
 • avatar
  zgłoś
  'doner' napisał(-a):Dlatego jestem singlem ! Dostałeś się? do finalistówNie startowałem rozmyśliłem się w dzień przed terminem mimo namowy znajomych a wszytko miałem już gotowe. Przejrzałem uczestników poprzednich edycji i doszedłem do wniosku, że jeszcze za wcześnie:)W przyszłym roku najprawdopodobniej już wezmę udział. Czekam na sesję finalistów i jeszcze raz gratuluje wszystkim!
  asdasdwqe, 2012-05-17 09:47:22
 • avatar
  zgłoś
  'Grzesiek1010' napisał(-a):doner możemy sobie uścisnąć ręke u mnie to samo najbardziej przez to cierpi dziewczyna no ale jakoś to akceptuje Dlatego jestem singlem ! Dostałeś się? do finalistów
  doner, 2012-05-16 21:07:26
 • avatar
  zgłoś
  doner możemy sobie uścisnąć ręke u mnie to samo najbardziej przez to cierpi dziewczyna no ale jakoś to akceptuje
  asdasdwqe, 2012-05-16 18:54:54
 • avatar
  zgłoś
  zdublowany post, do usunięcia.
  Parias, 2012-05-16 13:19:04
 • avatar
  zgłoś
  'LilPeneros' napisał(-a):Nie przeszedł kontroli antydopingowej, bo:Zarówno prawnik jak i lekarz Overeema tłumaczyli podwyższony poziom testosteronu w organizmie fightera, nie był spowodowany zażywaniem zabronionych sterydów anabolicznych lecz zażywaniem leku niezbędnego do wyleczenia odnowionej przed konferencją prasową UDC 146 kontuzji żeber.Papier wszystko przyjmie. To jasne, że nie powiedzą, że coś brał żeby się naszprycować tylko zawsze znajdzie się wytłumaczenie.Pamiętam jego walki z PRIDE, gdzie walczył z Shogunem w kategorii ŚREDNIEJ (tam nie było LIGHT HEAVYWEIGHT) do uwaga: 93 kg! Teraz waży 120 kg. Czysta masa mięśniowa. Każdy ma swój rozum i niech ma swoje zdanie Sorry za offtop, bez odbioru!
  Parias, 2012-05-16 13:19:03
 • avatar
  zgłoś
  'Parias' napisał(-a):Ten sam Alistair Overeem, który ostatnio nie przeszedł kontroli antydopingowej? Jeśli widziałeś go wcześniej to wiesz, że jego obecny wygląd to nie tylko ciężkie ćwiczenia i dieta.Nie przeszedł kontroli antydopingowej, bo:Zarówno prawnik jak i lekarz Overeema tłumaczyli podwyższony poziom testosteronu w organizmie fightera, nie był spowodowany zażywaniem zabronionych sterydów anabolicznych lecz zażywaniem leku niezbędnego do wyleczenia odnowionej przed konferencją prasową UDC 146 kontuzji żeber.
  ~LilPeneros, 2012-05-16 12:10:45
 • avatar
  zgłoś
  'Carrington' napisał(-a):Parias chcesz mi powiewdzieć , że poprzez doping ma taką sylwetkę ? Nie to dzięki izotonikom Daruj sobie takie komentarze.
  Parias, 2012-05-16 10:47:21
 • avatar
  zgłoś
  'lacoste' napisał(-a):A ja sie dostalem nie wiem jakim cudem cwicze 3 razy w tyg po godzince, zaczolem w listopadzie tak ze juz 7 miesiecy ,jem co mi sie podoba ,nie mam nic wspolnego z AWF. a jednak mnie wybrali a do tego mnie jeszcze kolega namowil zebym sie zglosil do konkursu hehe,pozdrawiam wszystkich Finalistow [u][/u][code][/code]Wziąwszy pod uwagę ortografię, a co za tym idzie- również percepcję, to myślę, że każdy dobrze wyglądający i znający chociaż trochę słownik ortograficzny kandydat na okładkę, który nie dostał się do finału, może czuć się oszukany
  rucksick, 2012-05-16 10:38:22
 • avatar
  zgłoś
  'Carrington' napisał(-a):no chyba , że masz genetyke jak Alistair Overeem..Ten sam Alistair Overeem, który ostatnio nie przeszedł kontroli antydopingowej? Jeśli widziałeś go wcześniej to wiesz, że jego obecny wygląd to nie tylko ciężkie ćwiczenia i dieta.
  Parias, 2012-05-16 10:25:52
 • avatar
  zgłoś
  Dziwne, że taki tutaj rozgardiasz i spór, czy ktoś trenerem, AWF, model. Konkurs jest oczywiście na tyle obiektywny, na ile pozwala redakcja, zapewne nie wystarczy klata jak u pirata, czy jakaś historyjka wyssana z palca o cudach genetyki w kilka tygodni. Na pewno liczy się prezencja, w końcu ktoś konkretny ma być na okładce. Nie sądzę, żeby trener personalny czy ktoś bardziej związany ze sportem miał jakieś większe szanse od innych, ja nie chodzę na profesjonalne siłownie i nie używam tych wszystkich gadżetów, taśm, maszyn itd. a wyglądam nieźle, no może w tej chwili nie "okładkowo", ale to nie wielki problem, żeby się do tego przygotować. Czas można znaleźć zawsze, myślę, że nie ślęcząc przed komputerem i TV można sobie wygospodarować tyle czasu, żeby na treningu paść na podłogę, i wcale nie trzeba spać na siłowni i łykać kilogramów odżywek, żeby zbudować dobrą sylwetkę. Ogólnie nie rozumiem tego narzekania niektórych, zwyczajnie trzeba się wziąć do roboty, bo nic samo nie przyjdzie. Ja spróbuję za rok trzeba brać się porządniej za siebie. Gratulacje dla finalistów.
  człowiek, 2012-05-16 07:48:28
 • avatar
  zgłoś
  po prostu trenerzy mają więcej czasu na treningi i tyle ;P
  Nordycki Smok, 2012-05-16 07:18:06
 • avatar
  zgłoś
  'Venso' napisał(-a):Nawet nie potrafisz sobie wyobrazić ilu młodych gniewnych tym postem teraz poirytowałeś Niestety musisz wiedzieć, że do finału dali też ludzi sporego kalibru, mój faworyt to wykapany mezomorf.Tak to już jest że jednym coś przychodzi łatwiej niż innym.
  Toru, 2012-05-15 22:51:54
 • avatar
  zgłoś
  Kiedy będzie można głosować na finalistów konkursu "Czytelnik na okładkę MH 2012" ?
  ~LilPeneros, 2012-05-15 22:17:27
 • avatar
  zgłoś
  A ja wam powiem coś ciekawego o modelach PRAWIE KAŻDY w stylu Gronowskiego ma własne zajęcie, a reklamami dorabia (tak jak szanowny Mister Ziemi Świętokrzyskiej, Model i konferansjer, za dnia niczym każdy superbohater ma jakieś zajęcie - w tym wypadku nauczyciel i nie, nie WF)Dlaczemu? Ano dlatemu robaczki moje, że żeby mieć dobry zarobek i stały z modelingu trzeba zapieprzać na pokazach a na pokazy biorą chudych i wysokich chłopaczków.Były takie momenty w moim życiu, że do modelingu musiałem dopłacać, więc wiem - to akurat nie jest takie łatwe jak się ludziom wydaje
  Maciey, 2012-05-15 21:21:07
 • avatar
  zgłoś
  'lacoste' napisał(-a):A ja sie dostalem nie wiem jakim cudem cwicze 3 razy w tyg po godzince, zaczolem w listopadzie tak ze juz 7 miesiecy ,jem co mi sie podoba ,nie mam nic wspolnego z AWF. a jednak mnie wybrali a do tego mnie jeszcze kolega namowil zebym sie zglosil do konkursu hehe,pozdrawiam wszystkich Finalistow Nawet nie potrafisz sobie wyobrazić ilu młodych gniewnych tym postem teraz poirytowałeś Niestety musisz wiedzieć, że do finału dali też ludzi sporego kalibru, mój faworyt to wykapany mezomorf.
  Venso, 2012-05-15 20:09:00
 • avatar
  zgłoś
  'lacoste' napisał(-a):A ja sie dostalem nie wiem jakim cudem cwicze 3 razy w tyg po godzince, zaczolem w listopadzie tak ze juz 7 miesiecy ,jem co mi sie podoba ,nie mam nic wspolnego z AWF. a jednak mnie wybrali a do tego mnie jeszcze kolega namowil zebym sie zglosil do konkursu hehe,pozdrawiam wszystkich Finalistow Ja jestem Twoim przeciwieństwem , ćwiczę praktycznie codziennie daje z Siebie wszystko biegam zawsze po treningu , brzuch na każdym treningu , dieta ścisła na maxa ,0 życia prywatnego i nie mam z tego żadnych korzyści oprócz tego, ze wyglądam lepiej jak moi kumple " po prostu kocham taki styl życia " i mam z tego satysfakcje . Ciekawe kto będzie się lepiej prezentował na sesji ... i czy w oczach internautów będziesz lepiej wyglądał hmmm.....
  doner, 2012-05-15 19:18:55
 • avatar
  zgłoś
  A ja sie dostalem nie wiem jakim cudem cwicze 3 razy w tyg po godzince, zaczolem w listopadzie tak ze juz 7 miesiecy ,jem co mi sie podoba ,nie mam nic wspolnego z AWF. a jednak mnie wybrali a do tego mnie jeszcze kolega namowil zebym sie zglosil do konkursu hehe,pozdrawiam wszystkich Finalistow [u][/u][code][/code]
  lacoste, 2012-05-15 17:15:19
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij