Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.2

Czytelnik na okładkę MH 2011: zaczynamy!

Chcesz znaleźć się na okładce MH? Uważasz, że Twoja sylwetka, osobowość i styl życia świadczą o tym, że kierowanie się zasadami Men's Health pozwala osiągnąć sukces? W takim razie weź udział w konkursie "Czytelnik na okładkę MH 2011"!
Już po raz czwarty polska redakcja "Men's Health" organizuje konkurs dla swoich Czytelników, w którym główną nagrodą jest profesjonalna sesja zdjęciowa i zdjęcie na okładce jednego z kolejnych numerów magazynu.

"Od zakończenia poprzedniej edycji nie było tygodnia, żebyście nie pytali - w mailach, telefonicznie, na forum MH i za pośrednictwem naszych profili na Facebooku i Naszej Klasie - kiedy znowu ogłosimy konkurs - mówi Marek Dudziński, redaktor działu Fitness i przewodniczący jury konkursu. - Jeśli wszyscy, którzy kontaktowali się z nami w tej sprawie, zdecydują się wysłać swoje zgłoszenie, to jednego możemy być pewni - wiosną jury będzie miało pełne ręce roboty przy przeglądaniu zgłoszeń i zdjęć. Czy spośród nich łatwo będzie nam wybrać zwycięzcę? To zależy od was - jeśli nie będziecie się oszczędzać na treningach, to wyłonienie nowego "Czytelnika na okładkę MH" - podobnie jak w poprzednich latach - znów będzie dla nas trudnym zadaniem. Ale właśnie na tym nam przede wszystkim zależy!"

W nagrodę okładka MH i sprzęt Reeboka!

Partnerem konkursu "Czytelnik na okładkę MH 2011" jest firma Reebok, producent sprzętu sportowego. Dzięki temu zdjęcie na okładce MH nie będzie jedyną nagrodą dla zwycięzcy konkursu - otrzyma on także zestaw treningowy złożony z butów ZigSonic, w których wykorzystano technologię ZigTech, nadającą rozpędu i zwiększającą amortyzację nóg, oraz koszulki Training Day Zig Tee i spodenek Training Day ZigTech Short wykonanych z włókna Celliant, zwiększającego poziom tlenu w organizmie. Koszulki Reeboka dostaną także wszyscy pozostali finaliści tegorocznej edycji.

Założenia konkursu

Podstawowe założenia 4. edycji konkursu pozostają niezmienne: szukamy facetów, których wygląd, osobowość i styl życia są najbliższe wzorcowi mężczyzny, będącego ucieleśnieniem ducha Men's Health. Pierwszym etapem konkursu będzie selekcja zgłoszeń nadesłanych przez uczestników konkursu do naszej redakcji. Po ich wnikliwej analizie wybie­rze­my finalistów konkursu, któ­rych w maju 2011 roku zapro­simy na spo­tka­nie i sesję zdjęciową w War­sza­wie (dokładna data zostanie podana w późniejszym terminie). Zwycięzca konkursu tra­fi na okład­kę jed­nego z najbliższych wy­dań Men's Health.

Formularz zgłoszeniowy był dostępny na naszej stronie do 31 marca 2011 roku. Zdecydowaliśmy się uruchomić go później niż w poprzednich latach, ponieważ we wcześniejszych edycjach konkursu wielu Czytelników przysyłało nam swoje aplikacje i zdjęcia już na początku grudnia, tymczasem zdaniem jurorów mieliby oni większe szanse na znalezienie się w finale, gdyby wykorzystali dodatkowych kilka tygodni na dopracowanie swojej sylwetki. Pamiętaj: w tym konkursie kolejność zgłoszeń nie ma żadnego znaczenia! Wolimy, abyś przygotował się do "Czytelnika na okładkę MH" najlepiej jak to możliwe, niż zmarnował swoją szansę przez zbędny pośpiech.

Tradycyjnie po wyłonieniu przez jury finalistów konkursu zostanie również zorganizowane głosowanie internautów - jego laureaci znajdą się na alternatywnych okładkach MH, które umieścimy na naszej stronie internetowej.

Podstawowe zasady konkursu

1. Idealny kandydat, którego poszukujemy, to facet w wieku od 18 do 45 lat.

2. Do zgłoszenia należy dołączyć 3 kolorowe, aktualne zdję­cia:

a) portretowe twa­rzy i głowy,

b) sylwetki od pa­sa w gó­rę (bez ko­szul­ki),

c) ca­łej po­sta­ci (w krótkich spodenkach lub slipkach).

3. Zgłoszenie musi zawierać krótki opis planu tre­nin­go­wego i diety. Ponadto w 250 sło­wach musisz prze­ko­nać nas, że je­steś ucie­le­śnie­niem du­cha Men's Health i to wła­śnie Ty po­win­ieneś znaleźć się na okładce naszego magazynu. 

4. Wy­peł­nij formularz zgłoszeniowy, który od 1 lutego 2011 r. do 31 marca 2011 r. będzie dostępny na naszej stronie internetowej. Jeśli chcesz wysłać zgłoszenie pocztą, prześlij do­ku­men­ty na ad­res: Men's Health, ul. Ostrowskiego 7, 53-238 Wro­cław, wraz z kuponem konkursowym, który będzie zamieszczony w lutowym i marcowym numerze Men's Health, oraz dopiskiem na kopercie "Czytelnik na okładkę MH". Na odwrocie wszystkich zdjęć czytelnie napisz swo­je imię, na­zwi­sko i nr te­le­fo­nu.

5. Zgło­sze­nia, w któ­rych nie bę­dzie 3 fo­to­gra­fii lub krót­kiej pi­sem­nej pre­zen­ta­cji, zo­sta­ną od­rzu­co­ne.

6. Osta­tecz­ny ter­min nad­sy­ła­nia zgło­szeń upły­wa 31 marca 2011 r.

7. Wszy­scy fi­na­li­ści, którzy zostaną zaproszeni na spotkanie w Warszawie, mogą zostać poddani kontro­li an­ty­do­pin­go­wej na obec­ność ste­ry­dów ana­bo­licz­nych.

8. Uczest­ni­cy po­kry­wa­ją kosz­ty po­dró­ży na fi­nałowe spotkanie i sesję zdjęciową w Warszawie z wła­snej kie­sze­ni i nie bę­dą one zwra­ca­ne.

9. De­cy­zje wy­daw­cy są osta­tecz­ne i nie mo­gą być kwe­stio­no­wa­ne.

10. W kon­kur­sie nie mo­gą brać udzia­łu pra­cow­ni­cy Mo­tor-Pres­se Pol­ska, człon­ko­wie ich ro­dzin i krew­ni.

12. Szczegółowy regulamin konkursu od 15 listopada 2010 r. będzie dostępny w siedzibie wydawnictwa (Motor-Presse Polska, ul. Ostrowskiego 7, 53-238 Wrocław) oraz na stronie: www.menshealth.pl/konkursy.

Tyle kwestii formalnych. Jeśli macie pytania, możecie je zadawać w komentarzach do tego artykułu. Tymczasem, dla zmotywowania Was do jeszcze bardziej wytężonej pracy na siłowni, zapraszamy do odwiedzenia sekcji Konkurs Czytelnik na okładkę MH w dziale Fitness, w której przedstawiamy wyniki oraz sylwetki i trening zwycięzców poprzednich edycji polskiego, a także brytyjskiego konkursu. 

Powodzenia!

MH

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  kiedy wyniki ?
  HECCTO, 2011-04-14 11:09:51
 • avatar
  zgłoś
  Kurde, ja sie dowiedziałem o tym 4 dni przed końcem i ABS nie zrobiłem dobrze. Byłem od 1.5 tyg na redukcji na tych zdjęciach i słabo jeszcze z brzuchem, ale pracuję nad tym, wszystko idzie w dobrym kierunku. Brzuch z dnia na dzień lepszy. Wyśle zdjęcie brzucha za miesiąc i ocenimy razem!KURDE, NIE TEN TEMAT, SORRY
  Swidur, 2011-04-01 20:07:42
 • avatar
  zgłoś
  To mają być polaroidy czy mogą być profesjonalne zdjęcia ?
  bejot, 2011-03-31 20:58:26
 • avatar
  zgłoś
  MHAdmin: Proszę o pomoc. Mam problem z wysłaniem zgłoszenia, bo gdy klikam wyślij zgłoszenie nic sie nie dzieje. Czy jest mozliwość wysłania na jakiś adres mail lub inny sposób zgłoszenia? Edit: Fałszywy alarm przepraszam ,za kłopot za dziesiątym razem jakoś poszło.
  Hustla, 2011-03-31 16:02:43
 • avatar
  zgłoś
  CYTAT(Swidur @ 30-03-2011, 20:31) Trzeba podawać w formularzu dokładny plan treningowy czyli ćwiczenia, serie i powtórzenia, czy tak ogólniej?Tak
  _Waldi_, 2011-03-31 14:14:08
 • avatar
  zgłoś
  Trzeba podawać w formularzu dokładny plan treningowy czyli ćwiczenia, serie i powtórzenia, czy tak ogólniej?
  Swidur, 2011-03-30 20:31:14
 • avatar
  zgłoś
  Widze ze jeszcze nikt tego tu nie zamieścił to ja zrobie A więc w tym temacie http://www.menshealth.pl/forum/index.php?s...entry1045131590można (jak to było wcześniej mówione) wkleić swoje zdjęcia, które wysyłacie na konkurs i pochwalić się przed reszta bądź doglądać konkurencje pzdr silver
  silver, 2011-03-29 15:21:50
 • avatar
  zgłoś
  powiedzcie kulturystą ze dwa tygodnie przed zawodami juz nic nie zmienią, ciekawe czy Wam uwierzą... bzdura total
  Wykson, 2011-03-21 01:44:53
 • avatar
  zgłoś
  Borys: Jak już mówiłem, nie znam się na sylwetkowych sprawach jeżeli mowa o sesjach. Cały czas w treningach kładę nacisk na sprawność. A twoje rady jak zawsze wysłucham i w jakimś stopniu wciele w życie.
  Hustla, 2011-03-16 18:55:29
 • avatar
  zgłoś
  CYTAT(BernardHopkins @ 16-03-2011, 16:35) ale z tego co mi wiadomo to najpierw trzeba zrobic sesje i wyslac zdjecia do konkursu.2 sesja to sesja finalowa,tak mi sie wydaje.pewnosci nie mam wiec prosze o zweryfikowanie.Tak, dokładnie chodziło mi ogólnie o pozowanie.CYTAT(Hustla @ 16-03-2011, 18:07) Borys: Jak mówiłem jestem amatorem, ale jak tez mówiłem konkurs to nie wszystko i nie robie formy pod niego. Dzieki i tak za radę bo wartościowa.Jakby nie patrzeć, każdy z nas nim jest, bo ćwiczymy dla przyjemności Amatorski błąd w tym sensie, że nie ma wydźwięku pejoratywnego, chodziło o to, że nie jest po prostu powielany przez modeli, kulturystów etc. czyli ludzi, którzy wiedzą jak zadbać o podkreślenie detali.
  ~Borys, 2011-03-16 18:53:03
 • avatar
  zgłoś
  CYTAT(Adam @ 16-03-2011, 19:14) Chyba Autozrytet zmienił nick.Nie wołaj trola, proszę, nie dość, że obrażał ćwiczących chcących się zgłosić do konkursu, obrażał też pozostałych forumowiczów, a także zwykłych czytaczy (sam przez niemały czas takim byłem)
  Ł0ld3k, 2011-03-16 18:50:09
 • avatar
  zgłoś
  CYTAT(JerseyShore @ 16-03-2011, 17:56) ja startuje za rok ponieważ jak nadmieniałem nie ma sensu start tylko po to by wysłać zgłoszenie tylko trzeba być murowanym faworytem, z rzeźby, z ryja i podejścia...ale trzeymam kciuki ;>rok nad "ryjem" pracować będzie...
  Ksin, 2011-03-16 18:37:44
 • avatar
  zgłoś
  Hustla luz, jak napisałem -> czas wszystko zweryfikuje.
  JerseyShore, 2011-03-16 18:14:23
 • avatar
  zgłoś
  Chyba Autozrytet zmienił nick.
  Adam, 2011-03-16 18:14:09
 • avatar
  zgłoś
  JerseyShore: I już wiem, że z charakteru to za cholere nie pasujesz do filozofi MH i podejścia przykładnego czytacza bo brak Ci: samokrytyki, cierpliwości, pokory. Mimo wszystko nadal odsyłam do czytania ze zrozumieniem bo nie odesłałem Cie do testów gimazjalnych z powodu tego, że powiedziałeś iż "w 2 tygodnie nic się nie zmieni" lecz, że wmawiałeś mi iż określiłem konkurs "grupą gimnazjalistów porównujących sobie który ma większego". Czytam, czytam, czytamy,... i potem piszemy.Borys: Jak mówiłem jestem amatorem, ale jak tez mówiłem konkurs to nie wszystko i nie robie formy pod niego. Dzieki i tak za radę bo wartościowa.
  Hustla, 2011-03-16 18:07:17
 • avatar
  zgłoś
  Jak przymierzy się do mojej sylwetki to zrozumie ,że to nie ta liga ;> i szczerze wątpie żeby ktoś z tego forum zakwalifikował się jako finalista...ja startuje za rok ponieważ jak nadmieniałem nie ma sensu start tylko po to by wysłać zgłoszenie tylko trzeba być murowanym faworytem, z rzeźby, ryja i podejścia...ale trzeymam kciuki ;>
  JerseyShore, 2011-03-16 17:56:55
 • avatar
  zgłoś
  Jeśli jesteś tak dobry to akurat z Hustlą możesz sie spotkać na sesji to sobie wyjaśnicie
  Ronaldo, 2011-03-16 17:47:22
 • avatar
  zgłoś
  Dokładnie, dlatego napisałem ,że ciśnięcie do ostatniego momentu nie ma większego sensu bo optymalny wygląd powinno sie mieć juz minimum miesiąc temu no ale niestety odesłano mnie do testów gimnazjalnych od profesorów bodybuildingu ale spoko czas pokaże kto jak wygląda i kto powinnien się doszkolić ;>
  JerseyShore, 2011-03-16 17:43:59
 • avatar
  zgłoś
  CYTAT(Ronaldo @ 16-03-2011, 17:30) Ale przecież sesja nie będzie za 2 tygodnie ... Chłopaki tylko trenują do końca do momentu wysłania zdjęć.ale z tego co mi wiadomo to najpierw trzeba zrobic sesje i wyslac zdjecia do konkursu.2 sesja to sesja finalowa,tak mi sie wydaje.pewnosci nie mam wiec prosze o zweryfikowanie.przylaczam sie do teorii ze cisniecie do konca i fotki nastepnego dnia to nienajlepszy pomysl.zeby sprawdzic ta teorie wystarczy zrobic cykl masowy,zmierzyc sie przed nim,zaraz po nim i tydzien lub 2 od zakonczenia cyklu.po czasie odpoczynku widac,ile zyskalismy w obwodach
  BernardHopkins, 2011-03-16 16:35:21
 • avatar
  zgłoś
  CYTAT(Borys @ 16-03-2011, 17:25) ~2 tyg przed sesją zdjęciową wręcz wypada odpuścić ćwiczenia, by mięśnie nabrały pełnej objętości. Szlifowanie formy do końca to jeden z podstawowych amatorskich błędów.Ale przecież sesja nie będzie za 2 tygodnie ... Chłopaki tylko trenują do końca do momentu wysłania zdjęć.
  Ronaldo, 2011-03-16 16:30:59
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij