Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

PODZIEL SIĘOCEŃ
4.5

Czytelnik na okładkę MH 2011: oto wasz wybór!

Głosowanie internautów w konkursie "Czytelnik na okładkę MH 2011" dobiegło końca! Czy jego rezultaty są zbieżne z werdyktem redakcyjnego jury? Sprawdź, których 3 finalistów znalazło się na okładce MH dzięki waszym głosom.
2011-07-19
konkurs Czytelnik na ok

Już po raz trzeci konkursowi "Czytelnik na okładkę MH" towarzyszyło głosowanie internautów, dzięki któremu wy sami mogliście zdecydować, którego z finalistów najbardziej chcielibyście zobaczyć na okładce MH. Podobnie jak w ubiegłych latach wzięliście masowo udział w głosowaniu - przez ponad 3 tygodnie trwania zabawy oddaliście aż o blisko 70% więcej głosów niż przed rokiem!

Z burzliwej dyskusji na naszym forum internetowym, która rozwinęła się po ukazaniu się lipcowego numeru MH z Piotrem Urbańskim na okładce, laureatem konkursu wyłonionym przed redakcyjne jury, dowiedzieliśmy się, że dla wielu Czytelników MH faworytami tegorocznej edycji są zupełnie inni uczestnicy Wielkiego Finału. Dlatego z niecierpliwością czekaliśmy na wyniki internetowych wyborów, by przekonać się, czy będą one zbieżne z opinią redakcji Men's Health. 

Przebieg głosowania pokazał, że Wasze opinie na temat tego, kto powinien znaleźć się na okładce MH, są mocno podzielone. Przez dłuższy czas aż 6 finalistów - Jacek Bilczyński, Jakub Jasiński, Radosław Kruczek, Fabian Kusak, Grzegorz Płaczkowski i Piotr Urbański - walczyło waszymi głosami o objęcie prowadzenia w dziesięcioosobowej stawce, mając na swoim koncie bardzo podobną liczbę punktów. W ostatnich dniach stopniowo jednak na samotnego lidera zaczął wyrastać Jacek Bilczyński, który swojego niewielkiego, acz wyraźnego już prowadzenia nie oddał aż do końca. Na drugim miejscu w głosowaniu, z bardzo nieznaczną stratą punktową, znalazł się ostatecznie Grzegorz Płaczkowski, który z kolei zaledwie o włos wyprzedził Fabiana Kusaka.

Serdecznie gratulujemy laureatom tegorocznego głosowania internautów! W nagrodę dla każdego z nich przygotowaliśmy specjalne, elektroniczne wersje okładki lipcowego numeru MH, które prezentujemy poniżej. Dziękujemy również wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu, i jednocześnie zachęcamy każdego do pracy nad sobą i startowania w kolejnych edycji konkursu - najbliższa zostanie ogłoszona już jesienią!


Zobacz także:

 

Ściągnij okładki Men's Health z laureatami głosowania internautów:
(format plików: png, wielkość: ok. 1 MB)

1. miejsce - Jacek Bilczyński

2. miejsce - Grzegorz Płaczkowski

3. miejsce - Fabian Kusak

 

MH

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij