Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.5

Czytelnik na okładkę MH 2011: oto wasz wybór!

Głosowanie internautów w konkursie "Czytelnik na okładkę MH 2011" dobiegło końca! Czy jego rezultaty są zbieżne z werdyktem redakcyjnego jury? Sprawdź, których 3 finalistów znalazło się na okładce MH dzięki waszym głosom.
konkurs Czytelnik na ok
Już po raz trzeci konkursowi "Czytelnik na okładkę MH" towarzyszyło głosowanie internautów, dzięki któremu wy sami mogliście zdecydować, którego z finalistów najbardziej chcielibyście zobaczyć na okładce MH. Podobnie jak w ubiegłych latach wzięliście masowo udział w głosowaniu - przez ponad 3 tygodnie trwania zabawy oddaliście aż o blisko 70% więcej głosów niż przed rokiem!

Z burzliwej dyskusji na naszym forum internetowym, która rozwinęła się po ukazaniu się lipcowego numeru MH z Piotrem Urbańskim na okładce, laureatem konkursu wyłonionym przed redakcyjne jury, dowiedzieliśmy się, że dla wielu Czytelników MH faworytami tegorocznej edycji są zupełnie inni uczestnicy Wielkiego Finału. Dlatego z niecierpliwością czekaliśmy na wyniki internetowych wyborów, by przekonać się, czy będą one zbieżne z opinią redakcji Men's Health. 

Przebieg głosowania pokazał, że Wasze opinie na temat tego, kto powinien znaleźć się na okładce MH, są mocno podzielone. Przez dłuższy czas aż 6 finalistów - Jacek Bilczyński, Jakub Jasiński, Radosław Kruczek, Fabian Kusak, Grzegorz Płaczkowski i Piotr Urbański - walczyło waszymi głosami o objęcie prowadzenia w dziesięcioosobowej stawce, mając na swoim koncie bardzo podobną liczbę punktów. W ostatnich dniach stopniowo jednak na samotnego lidera zaczął wyrastać Jacek Bilczyński, który swojego niewielkiego, acz wyraźnego już prowadzenia nie oddał aż do końca. Na drugim miejscu w głosowaniu, z bardzo nieznaczną stratą punktową, znalazł się ostatecznie Grzegorz Płaczkowski, który z kolei zaledwie o włos wyprzedził Fabiana Kusaka.

Serdecznie gratulujemy laureatom tegorocznego głosowania internautów! W nagrodę dla każdego z nich przygotowaliśmy specjalne, elektroniczne wersje okładki lipcowego numeru MH, które prezentujemy poniżej. Dziękujemy również wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu, i jednocześnie zachęcamy każdego do pracy nad sobą i startowania w kolejnych edycji konkursu - najbliższa zostanie ogłoszona już jesienią!


Zobacz także:

 

Ściągnij okładki Men's Health z laureatami głosowania internautów:
(format plików: png, wielkość: ok. 1 MB)

1. miejsce - Jacek Bilczyński

2. miejsce - Grzegorz Płaczkowski

3. miejsce - Fabian Kusak

 

MH

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Hej.No Waldek to spoko gość - persona tego forum, ale pamietajmy, że głosowanie dotyczyło najlepszej sylwetki a nie najlepszego ziomka. Waldemar wygląda świetnie, ale wg mnie część z reszty finalistów jeszcze lepiej. Pozdro
  4Ma, 2011-07-20 11:33:38
 • avatar
  zgłoś
  Jednak mój faworyt win .
  Judasz, 2011-07-20 09:33:19
 • avatar
  zgłoś
  'Bysio' napisał(-a):Twoje zdanie Slayerq jest jak najbardziej słuszne. Okładka nic nie zmienia, jednak to ona miała być nagrodą w konkursie. I miło byłoby zobaczyć na niej "jednego z nas" ( a właściwie z was, bo ja niestety mało się na forum udzielam), kogoś, kogo już długo znamy i troszkę podziwiamy za to, co przez ten czas osiągnął. No i nie zapominajmy o DUCHU MH A tak poważniej, odrzucając te sentymentalne bzdety, to moim zdaniem podium należało się Waldiemu, jak psu micha. Moim zdaniemIdąc Twoim tokiem myślenia jestem za.
  Slayerq, 2011-07-19 21:35:37
 • avatar
  zgłoś
  Twoje zdanie Slayerq jest jak najbardziej słuszne. Okładka nic nie zmienia, jednak to ona miała być nagrodą w konkursie. I miło byłoby zobaczyć na niej "jednego z nas" ( a właściwie z was, bo ja niestety mało się na forum udzielam), kogoś, kogo już długo znamy i troszkę podziwiamy za to, co przez ten czas osiągnął. No i nie zapominajmy o DUCHU MH A tak poważniej, odrzucając te sentymentalne bzdety, to moim zdaniem podium należało się Waldiemu, jak psu micha. Moim zdaniem
  Bysio, 2011-07-19 21:16:28
 • avatar
  zgłoś
  'Bysio' napisał(-a):A podobno wszyscy mieli głosować na Waldka...Ja kojarzę, że każdy pisał iż wybierze najlepszego tego, którego obiektywnie uzna.A po drugie czy Waldkowi to jest potrzebne? Co zmieni mu pojawienie się na okładce?Sukces jaki osiągnął wolę oceniać po wyglądzie/podejściu do życia/osiągach siłowych niż po tym czy jest na okładce.Takie moje zdanie.
  Slayerq, 2011-07-19 20:56:57
 • avatar
  zgłoś
  'Bysio' napisał(-a):A podobno wszyscy mieli głosować na Waldka...Ode mnie dostał ze 20 piątek reszta po 1, no trudno
  silver, 2011-07-19 20:30:07
 • avatar
  zgłoś
  A podobno wszyscy mieli głosować na Waldka...
  Bysio, 2011-07-19 20:26:30
 • avatar
  zgłoś
  Głosowanie internautów w konkursie "Czytelnik na okładkę MH 2011" dobiegło końca! Czy jego rezultaty są zbieżne z werdyktem redakcyjnego jury? Sprawdź, których 3 finalistów znalazło się na okładce MH dzięki waszym głosom.
  Mens Health, 2011-07-19 19:45:42
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij