Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Czytelnik na okładkę MH 2011: dziesiątka w finale

Wyjątkowo dużo czasu potrzebowali jurorzy, by wyłonić finalistów 4. edycji konkursu Czytelnik na okładkę MH. Powody? Duża liczba zgłoszeń i świetne przygotowanie kandydatów. Zobacz, kto wciąż ma szanse znaleźć się na okładce Men's Health.
"Jurorzy konkursu z roku na rok mają coraz twardszy orzech do zgryzienia. Systematycznie rośnie bowiem nie tylko liczba zgłoszeń do konkursu, ale również poziom przygotowania kandydatów".

Tak napisaliśmy przed rokiem w artykule, w którym przedstawiliśmy nazwiska finalistów konkursu "Czytelnik na okładkę MH 2010". Słowa te nie straciły nic ze swojej aktualności i prawdziwości również przy okazji tegorocznej edycji. Z jednej strony stanowi to dla redakcji pewien problem, ponieważ jurorzy musieli poświęcić jeszcze więcej czasu na dokładne przyjrzenie się wszystkim uczestnikom konkursu (dlatego wystawiliśmy Waszą cierpliwaść na ciężką próbę, opóźniając ogłoszenie wyników).

Z drugiej jednak strony - i to jest dla nas dużo ważniejsze - ta "klęska urodzaju" bardzo nas cieszy, bo jest dowodem na to, że coraz więcej czytających MH facetów, wykorzystując zamieszczane w naszym magazynie programy treningowe, wskazówki, patenty i rady, potrafi nie tylko zbudować świetne sylwetki, ale też osiągać sukcesy w wielu innych aspektach swojego życia.

Ostatecznie, po starannym rozważeniu wszystkich "za" i "przeciw", po uważnej analizie zdjęć i informacji nadesłanych przez uczestników konkursu, jury zdecydowało się wyłonić dziesięciu Czytelników MH, którzy pod koniec maja wezmą udział w finałowej sesji zdjęciowej w warszawskim studiu znanego fotografa Andrzeja Tyszki. Spośród nich co najmniej jeden finalista znajdzie się wkrótce na okładce Men's Health.

Oto nazwiska finalistów (w kolejności alfabetycznej):

 • Jan Bielski
 • Jacek Bilczyński
 • Rafał Dolaciński
 • Jakub Jasiński
 • Radosław Kruczek
 • Fabian Kusak
 • Tomasz Marchewka
 • Grzegorz Płaczkowski
 • Piotr Urbański
 • Waldemar Zieliński

Przypominamy, że podobnie jak przed rokiem nie tylko redakcja Men's Health wybierze Czytelnika na okładkę MH. Po raz kolejny zorganizujemy także głosowanie internautów, abyście Wy sami mogli również wskazać tego z finalistów, którego zdjęcie powinno ozdobić okładkę naszego magazynu. Specjalna okładka ze zwycięzcą głosowania internautów zostanie później zamieszczona na naszej stronie internetowej.

Dziękujemy wszystkim Czytelnikom, którzy zdecydowali się wysłać swoje zgłoszenie. Liczymy na to, że weźmiecie udział także w przyszłorocznym konkursie, a najbliższe miesiące wykorzystacie na treningi, by za rok być w jeszcze lepszej formie i mieć jeszcze większe szanse na znalezienie się na okładce MH.

MH

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Waldemar masz może jakieś konkretne info, kiedy zostaną wrzucone na stronke zdjęcia finalistów ? a tym samym zacznie się głosowanie forumowiczów.
  plater, 2011-06-06 12:41:31
 • avatar
  zgłoś
  '_Waldi_' napisał(-a):Zerknij na bloga Już patrzę
  Bosky2468, 2011-06-03 19:35:53
 • avatar
  zgłoś
  'Bosky2468' napisał(-a):I jak tam Waldi po wrażenia po sesji jeśli mogę spytać?Zerknij na bloga
  _Waldi_, 2011-06-03 18:31:38
 • avatar
  zgłoś
  '_Waldi_' napisał(-a):Przyszły wtorek I jak tam Waldi po wrażenia po sesji jeśli mogę spytać?
  Bosky2468, 2011-06-03 18:22:20
 • avatar
  zgłoś
  'Brylant' napisał(-a):k***a przeciez jestem .. no.. no z pięć razy przystojniejszy niż on..!!! przez to, że cały czas siedzisz w tym kiblu, nie możemy, no fak, nie możemy po prostu traktować Cię poważnie.
  ~Lobbo, 2011-05-24 22:00:03
 • avatar
  zgłoś
  W takiej masce, Diamencik, to jesteś 30 razy przystojniejszy. Nie wiem jak jest bez maski
  sven, 2011-05-24 19:59:03
 • avatar
  zgłoś
  Gratulację Waldku . Jeżeli mogę Cię prosić pozdrów serdecznie panią od mejkapu taka starsza blondyneczka chyba ma na imię Ola ! Kochałbym <3
  Judasz, 2011-05-24 19:10:27
 • avatar
  zgłoś
  k***a przeciez jestem .. no.. no z pięć razy przystojniejszy niż on..!!!
  Brylant, 2011-05-24 18:41:18
 • avatar
  zgłoś
  Jezu, przecież to Brylant!!! jako żywo.
  ~Lobbo, 2011-05-24 18:30:53
 • avatar
  zgłoś
  'Lobbo' napisał(-a):Prośba na śmiertelnie poważnie choć tak naprawdę większość postów budzi we mnie szał ironii: Czy ktoś mi może wyjaśnić co to jest "duch MH"? Czytuje od czasu do czasu ale nie dopatrzyłem się tam żadnego ducha (...)No przecież to oczywiste:
  ~Borys, 2011-05-24 18:03:42
 • avatar
  zgłoś
  Prośba na śmiertelnie poważnie choć tak naprawdę większość postów budzi we mnie szał ironii: Czy ktoś mi może wyjaśnić co to jest "duch MH"? Czytuje od czasu do czasu ale nie dopatrzyłem się tam żadnego ducha - ot zwykły miesięcznik dla każdego. Bo jeżeli składową owego ducha jest to, że (uwaga, orkiestra tusz!):'Bosky2468' napisał(-a):potrafisz się wyróżnić z tłumuto chciałbym uświadomić Boskyemu, że to forum (będące bądź co bądź przynajmniej owego ducha mgnieniem) jest wyjątkowo monochromatyczne.
  ~Lobbo, 2011-05-24 17:53:11
 • avatar
  zgłoś
  Bardzo dziękuję! Osobiscie pewnie już trace głowę i nie jestem zbyt skromny, więc muszę się zganić za to co do przygotowań - forma będzie!
  _Waldi_, 2011-05-24 17:05:51
 • avatar
  zgłoś
  ja osobiście dopiero zaczynam się za siebie brać, przede mną bardzo bardzo długa droga, dlatego dla mnie wszyscy którzy się zgłosili są już wygranymi!uważam akurat że w tym etapie najbardziej liczył się wygląd, a nie historia jaką każdy opisał, bo jak wiadomo ciężko byłoby jury stwierdzić, czy ktoś pisze prawdę, czy zwyczajnie podkoloryzowuje. Teraz, gdy finaliści spotkają się na sesji, jury będzie mogło nie tylko im się przyjrzeć, ale też ich poznać. dlatego pisanie że już wiadomo kto wygra, bo jest ładny i w ogóle cacy jest bez sensu.na forum jestem od niedawna, ale zdążyłem zauważyć że Waldi to swój gość, dużo się udziela i przede wszystkim stara się doradzać innym, dlatego na ten moment byłbym skłonny oddać na niego głos. ale wszystko może mi się odmienić jeśli zobaczę zdjęcia z sesji, żałuję tylko że tak naprawdę finalistów nie "poznamy", bo oprócz tego co w mięśniach liczy się też to co każdy ma w głowie. a jeśli ktoś ma tam tylko przeciąg, to nie mógłby liczyć na mój głos, a tak oceniać trzeba po wyglądzie, w końcu to konkurs na okładkę życzę Waldiemu powodzenia, liczę że, tak jak sugerował, będzie wyglądał jeszcze lepiej niż na zamieszczonych tu zdjęciach, a wtedy na pewno szansę na zwycięstwo będzie miał
  SW90, 2011-05-24 17:02:21
 • avatar
  zgłoś
  Waldi, gratulacje !!! I dalsze kciuki. Juz masz się czym wnukom pochwalić . Jeden z dzisięciu
  Gosia, 2011-05-24 16:16:14
 • avatar
  zgłoś
  Sven musisz żyć , bo Bosky wypowiedział się za wszystkich :-) cokowiel to oznacza.Szczerze : to ja bym nakłamał...bo żyje wg własnych zasad a tego czasopisma nigdy nie czytałem, mimo to planuje wziąśc kiedyś udział w tym konkursie...paradoks :-)
  plater, 2011-05-24 14:36:10
 • avatar
  zgłoś
  No ja jestem ciekawy czy w uzasadnieniu więcej bym nakłamał czy jak... Bo czy ja żyję z duchem MH... Tak się własnie zacząłem zastanawiać.
  sven, 2011-05-24 13:53:06
 • avatar
  zgłoś
  Jedna z inteligentniejszych odpowiedzi jaką widziałem na forum I dołączam się oczywiście, GRATULUJE WSZYSTKIM
  fristajlowiec, 2011-05-24 10:10:06
 • avatar
  zgłoś
  Jak zwykle jest coś dla kogoś niesprawiedliwe. Jeżeli dbam o siebie, sprawia mi to radość, czuję się dobrze i wyglądam ponad polską przeciętną to już wygrałem. Nikomu nie muszę zazdrościć, a jedynie spoglądam z podziwem na ludzi, którzy ciężko pracują na swój sukces. Niektórzy nie rozumieją tego, że ten konkurs to nie mister wielka klata i nie każdy ma szanse go wygrać, choćby stawał na głowie na księżycu i nie dopatrujcie się teorii spiskowych, zwyczajnie nie róbcie klasycznego polskiego piekiełka z taplaniem się w błocie jednocześnie. Gratulacje dla finalistów!
  amano, 2011-05-24 09:56:34
 • avatar
  zgłoś
  'plater' napisał(-a):Bosky2468 : "duch MH" , "ideologia MH" ...troche to śmieszne ,żeby żyć wg zasad kolorowej prasy :-)Nawet jeśli ktos tak twierdzi na tym forum to myśle ,że w życiu wcale tak nie jest.Wydaje mi się ,że minimum połowa finalistów nie prenumeruje tego miesięcznika albo wcale go nie czyta.MH nie do końca chyba zależy na takim człowieku, oni muszą wypromować genialna sylwetke Polaka na okładke swojego magazynu...dlatego moga sobie pozwolic na wziecie 3 kolesi z dobra historia ( by miec o czym napisac) , ze 2 ktorzy rzekomo zyja wg ich zasad (by sie nimi pochwalic)...ale wygra najlepiej zbudowany i najprzystojniejszy koles...czyli moim zdaniem jest po zawodach.Szanuję twoją opinię, ale po twoim pierwszym zdaniu twierdzę, że nie masz pojęcia, o co chodzi bo masz zbyt płytkie spojrzenie na temat. Każdy z nas żyje własnym, życiem, a ten magazyn nie jest formą religii dla nas, nie jesteśmy też żadną sektą wyznającą jego zasady, tylko normalnymi ludźmi, którzy chcąc się rozwijać pogłębiają swoją wiedzę z różnych źródeł nie tylko MH i wykorzystują ją w praktyce by żyć ponad przeciętność, umieć poradzić sobie w każdej sytuacji a przy okazji dobrze wyglądać!
  Bosky2468, 2011-05-24 09:38:39
 • avatar
  zgłoś
  Bosky2468 : "duch MH" , "ideologia MH" ...troche to śmieszne ,żeby żyć wg zasad kolorowej prasy :-)Nawet jeśli ktos tak twierdzi na tym forum to myśle ,że w życiu wcale tak nie jest.Wydaje mi się ,że minimum połowa finalistów nie prenumeruje tego miesięcznika albo wcale go nie czyta.MH nie do końca chyba zależy na takim człowieku, oni muszą wypromować genialna sylwetke Polaka na okładke swojego magazynu...dlatego moga sobie pozwolic na wziecie 3 kolesi z dobra historia ( by miec o czym napisac) , ze 2 ktorzy rzekomo zyja wg ich zasad (by sie nimi pochwalic)...ale wygra najlepiej zbudowany i najprzystojniejszy koles...czyli moim zdaniem jest po zawodach.
  plater, 2011-05-24 08:57:31
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij