Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.2

Czytelnik na okładkę MH 2010: zaczynamy!

Chcesz znaleźć się na okładce największego na świecie magazynu dla mężczyzn? Jeśli masz świetną sylwetkę i interesującą osobowość, weź udział w konkursie Czytelnik na okładkę MH 2010. Oto zasady 3. edycji, którą niniejszym uważamy za rozpoczętą!
Polska redakcja magazynu "Men's Health" już po raz trzeci organizuje konkurs dla swoich Czytelników, w którym główną nagrodą jest profesjonalna sesja zdjęciowa i zdjęcie na okładce jednego z kolejnych numerów pisma.

"Nie mamy innego wyjścia, jak szybko ogłosić jego rozpoczęcie, bo w ostatnich tygodniach codziennie dostawaliśmy maile z pytaniami, kiedy wreszcie tegoroczny konkurs ruszy - tłumaczy Marek Dudziński, redaktor działu Fitness i przewodniczący jury konkursu. - Robimy to z prawdziwą przyjemnością, bo zainteresowanie poprzednimi edycjami przerosło nasze najśmielsze oczekiwania.

Dostaliśmy w sumie kilkaset zgłoszeń, z których zdecydowana większość świadczyła o tym, że nasi czytelnicy z powodzeniem realizują w swoim życiu idee, które propagujemy na łamach MH. Z tego powodu wyłonienie zwycięzców był dla nas twardym orzechem do zgryzienia. Jesteśmy przekonani, że i tym razem dyskusje nad tym, który z czytelników najbardziej zasłużył na znalezienie się na okładce, będą bardzo burzliwe" - twierdzi Marek.

W nagrodę okładka MH i kosmetyki Vichy!

Partnerem konkursu "Czytelnik na okładkę MH 2010" jest firma Vichy, producent innowacyjnych dermokosmetyków dla mężczyzn z serii Vichy Homme oraz pierwszej kuracji przeciw wypadaniu włosów Dercos Aminexil Energy. Dzięki temu zdjęcie na okładce Men's Health nie będzie jedyną nagrodą dla zwycięzcy tegorocznego konkursu - otrzyma on również półroczny zestaw produktów kosmetycznych Vichy, który będzie zawierał:

• dermokosmetyki z serii Vichy Homme: krem do twarzy Liftactiv, balsam po goleniu oraz pianka do golenia przeciw podrażnieniom,
• kurację przeciw wypadaniu włosów Dercos Aminexil Energy,
• szampon zagęszczający dla mężczyzn Dercos Technique.

 

 

Tradycyjnie po wyłonieniu przez jury finalistów konkursu zostanie również zorganizowane głosowanie internautów - jego laureaci znajdą się na alternatywnych okładkach MH, które umieścimy na naszej stronie internetowej.

Założenia konkursu

Podstawowe założenia 3. edycji konkursu pozostają niezmienne: szukamy facetów, którzy swoim wyglądem, osobowością i podejściem do życia świadczą o tym, że kierowanie się zasadami Men's Health pozwala osiągnąć sukces. Pierwszym etapem konkursu będzie selekcja zgłoszeń nadesłanych do naszej redakcji przez uczestników konkursu. Po ich wnikliwej analizie wy­bie­rze­my tych, któ­rych zapro­si­my na spo­tka­nie zorganizowane w War­sza­wie. Zwycięzca konkursu tra­fi na okład­kę jed­nego z najbliższych wy­dań MH.

Formularz zgłoszeniowy był dostępny na naszej stronie od 1 grudnia 2009 r., a ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń upłynął 31 marca 2010 r. Nie spieszcie się z wysyłaniem swoich aplikacji - w tym konkursie nie decyduje kolejność zgłoszeń! Wolimy, abyście przygotowali się do konkursu najlepiej jak to możliwe, niż zmarnowali swoją szansę przez niepotrzebny pośpiech.

Podstawowe zasady:

1. Idealny kandydat, którego poszukujemy, to facet w wieku od 18 do 45 lat.

2. Zrób sobie 3 kolorowe zdję­cia: A. twa­rzy i gło­wy, B. sylwetki od pa­sa w gó­rę (bez ko­szul­ki), C. ca­łej po­sta­ci.

3. Opisz swój plan tre­nin­go­wy i dietę. W 250 sło­wach prze­ko­naj nas, że je­steś ucie­le­śnie­niem du­cha MH i to wła­śnie Cie­bie po­win­ni­śmy wy­brać. 

4. Wy­peł­nij formularz zgłoszeniowy, który od 1 grudnia 2009 r. do 31 marca 2010 r. będzie dostępny na naszej stronie internetowej. Jeśli chcesz wysłać zgłoszenie pocztą, prześlij do­ku­men­ty na ad­res: Men's Health, ul. Ostrowskiego 7, 53-238 Wro­cław, wraz z kuponem konkursowym, który będzie zamieszczony w grudniowym, styczniowo-lutowym i marcowym numerze MH, oraz dopiskiem na kopercie "Czytelnik na okładkę MH". Na odwrocie wszystkich zdjęć czytelnie napisz swo­je imię, na­zwi­sko i nr te­le­fo­nu.

5. Zgło­sze­nia, w któ­rych nie bę­dzie trzech fo­to­gra­fii lub krót­kiej pi­sem­nej pre­zen­ta­cji, zo­sta­ną od­rzu­co­ne.

6. Osta­tecz­ny ter­min nad­sy­ła­nia zgło­szeń upły­wa 31 marca 2010 r.

7. Wszy­scy fi­na­li­ści, którzy zostaną zaproszeni na spotkanie w Warszawie, mogą zostać poddani kon­tro­li an­ty­do­pin­go­wej na obec­ność ste­ry­dów ana­bo­licz­nych.

8. Uczest­ni­cy po­kry­wa­ją kosz­ty po­dró­ży na fi­nałowe spotkanie w Warszawie z wła­snej kie­sze­ni i nie bę­dą one zwra­ca­ne.

9. De­cy­zje wy­daw­cy są osta­tecz­ne i nie mo­gą być kwe­stio­no­wa­ne.

10. W kon­kur­sie nie mo­gą brać udzia­łu pra­cow­ni­cy Mo­tor-Pres­se Pol­ska, człon­ko­wie ich ro­dzin i krew­ni.

12. Szczegółowy regulamin od 1 grudnia 2009 r. będzie dostępny w siedzibie wydawnictwa (Motor-Presse Polska, ul. Ostrowskiego 7, 53-238 Wrocław) oraz na stronie: www.menshealth.pl/konkursy.

Tyle kwestii formalnych. Jeśli macie pytania, możecie je zadawać w komentarzach do tego artykułu. Tymczasem, dla zmotywowania Was do jeszcze bardziej wytężonej pracy na siłowni, zapraszamy do odwiedzenia sekcji Konkurs Czytelnik na okładkę MH w dziale Fitness, w której przedstawiamy wyniki oraz sylwetki i trening zwycięzców poprzednich edycji polskiego, a także brytyjskiego konkursu. 

MH

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Tak czytam ten oraz tamten temat i jestem jak najbardziej za chłopakami z forum. Wystarczy popatrzeć na facetów z okładek a na kandydatów. Jak już ktoś wczesniej wspomnial, to powoli na okładkach chyba będą kulturyści amatorzy. :/
  Artur, 2010-04-22 17:52:02
 • avatar
  zgłoś
  CYTAT(fizzo88 @ 21-04-2010, 17:07) Dokładnie!! Przecież ćwiczymy też dla własnej satysfakcji Dzwoniąc wczoraj narobili mi nadziei, że dziś poinformują kiedy sesja itp. a tu lipa bo nawet mnie na liście nie ma... pewnie robiłem ze rezerwę, czy coś... spróbujemy w przyszłym roku a co!! A "Tokio" to ksywa mojej miejscowości - jak najbardziej mieszkam w kraju Skoro już "po ptokach" to wstawiam fotki, dla ciekawskich Sylwetka zdecydowanie okładkowa
  Waldemar, 2010-04-22 12:29:31
 • avatar
  zgłoś
  Panie Adminie, wiesz może kiedy będą rozsyłane maile z terminem i wszystkimi danymi dotyczącymi finału? Bo jeszcze nic nie dostałem, a maile te, miały być podobno na następny dzień po otrzymaniu od was telefonu. Pytam bo może mail nie doszedł do mnie czy cuś... A muszę sobie jakoś zaplanować tą wycieczkę do Stolicy! Z góry dzięki. Pozdrawiam
  Milo, 2010-04-22 10:24:50
 • avatar
  zgłoś
  To może mały bojkot? Chciałbym się dowiedzieć jak fizzio wyciągnąłeś ABS na wierzch? Robiłeś ćwiczenia siłowe i aerobowe + dieta, czy tylko siłka i dieta? No i jak zmusiłeś mięśnie, aby brzuch nie wychodził
  kumien, 2010-04-21 20:05:04
 • avatar
  zgłoś
  CYTAT(maras86pl @ 20-04-2010, 20:17) czym się różni taki Waldek czy Hustla (wymieniam ich bo ich zdjęcia z osób które biorą udział w konkursie można widzieć na forum) od tych paździochów?? jakiejś przepaści nie dostrzegam...Przepaść wiekowa i wyglądu estetycznego, ja nie mam tak napiętej skóry i żyłki mi nie wychodzą. Mówie w swojej opini.A tak przy okazji to teraz daje pełen ogień i za rok znowu próbuje.
  Hustla, 2010-04-21 18:34:28
 • avatar
  zgłoś
  CYTAT(sebekd @ 21-04-2010, 9:12) No to ja też wrzuciłem fotki do profilu. Jak nie zadzwonią to i tak to co wyćwiczyłem to moje Dokładnie!! Przecież ćwiczymy też dla własnej satysfakcji Dzwoniąc wczoraj narobili mi nadziei, że dziś poinformują kiedy sesja itp. a tu lipa bo nawet mnie na liście nie ma... pewnie robiłem ze rezerwę, czy coś... spróbujemy w przyszłym roku a co!! A "Tokio" to ksywa mojej miejscowości - jak najbardziej mieszkam w kraju
  fizzo88, 2010-04-21 18:07:24
 • avatar
  zgłoś
  No to ja też wrzuciłem fotki do profilu. Jak nie zadzwonią to i tak to co wyćwiczyłem to moje
  sebekd, 2010-04-21 10:12:32
 • avatar
  zgłoś
  Teraz telefon w ręce 24 na dobe pozdro.
  kapselMEN, 2010-04-20 22:27:19
 • avatar
  zgłoś
  CYTAT(kapselMEN @ 20-04-2010, 21:21) Dzisiaj dzwonił do mnie numer w godzinach południowych. Niestety nie mogłem odebrać, a kiedy już próbowałem się dodzwonić kilkanaście razy, nikt nie odbierał. Czy może ktoś podać z jakiego numeru informowano ich o dostaniu się do finału? Albo chociaż 3 ostatnie cyfry, z góry dziekuje i mam nadzieje, że jutro się wszystko wyjaśni pozdrawiam.Niestety nie poradzę Ci bo dzwonili z zastrzeżonego do mnie!:/ Ale pewnie jutro będą dalej dzwonić więc bądz czujny!
  Milo, 2010-04-20 22:25:07
 • avatar
  zgłoś
  Dzisiaj dzwonił do mnie numer w godzinach południowych. Niestety nie mogłem odebrać, a kiedy już próbowałem się dodzwonić kilkanaście razy, nikt nie odbierał. Czy może ktoś podać z jakiego numeru informowano ich o dostaniu się do finału? Albo chociaż 3 ostatnie cyfry, z góry dziekuje i mam nadzieje, że jutro się wszystko wyjaśni pozdrawiam.
  kapselMEN, 2010-04-20 22:21:26
 • avatar
  zgłoś
  CYTAT(Waldemar @ 20-04-2010, 17:31) Do mnie nie dzwonili. No cóż, za dwa lata spróbuję.Kurczę, czuję się niedoceniony, bez kitu. Do jutra minie, ale jednakŁącze się z Tobą... Mam tak samo, no ale cóż... DO TRZECH RAZY SZTUKA, za rok już MUSI się udać! pzdr
  Robur, 2010-04-20 22:19:44
 • avatar
  zgłoś
  nie ma problemu
  maras86pl, 2010-04-20 22:07:48
 • avatar
  zgłoś
  CYTAT(maras86pl @ 20-04-2010, 20:58) wejdż w Panel kontrolny, wybierz zmień avatar i powinno brykać Dzięki bardzo! Zadziałało;)
  Milo, 2010-04-20 22:04:24
 • avatar
  zgłoś
  wejdż w Panel kontrolny, wybierz zmień avatar i powinno brykać
  maras86pl, 2010-04-20 21:58:29
 • avatar
  zgłoś
  Wstawiłem foto do profilu, ale przy postach dalej nie ma. Trudno...
  Milo, 2010-04-20 21:57:50
 • avatar
  zgłoś
  Nie łamcie się, jutro mają zostać porozsyłąne maile, tak przynajmniej mówiła Pani przez telefon. Tak więc do jutra myślę że wszystko się wyjaśni! 3mam kciuki bo każdego kosztowało to wiele. Ale nie ma tego złego, motywacja podwyższona to i treningi lepiej szły! Pozdro chłopaki! ps. Jak zrobić żeby wstawić foto w swoim profilu, a nie jako załącznik?
  Milo, 2010-04-20 21:54:28
 • avatar
  zgłoś
  sven ostatnio jakaś powstańcza dusza w tobie wojownik, tu bunt, tam szantaż, co się dzieje? rewolucja? do broni rodacy?
  maras86pl, 2010-04-20 21:48:24
 • avatar
  zgłoś
  CYTAT(maras86pl @ 20-04-2010, 20:17) czym się różni taki Waldek czy Hustla od tych paździochów?? Nie są modelami heheheheheA tak serio to ogłosimy bunt - ale fakt niech koledzy obdzwonieni wyslą zdjęcia Ocenimy Do mnie też nie dzwonili
  sven, 2010-04-20 21:31:24
 • avatar
  zgłoś
  CYTAT(Waldemar @ 20-04-2010, 21:04) No dobra To liczę na siebie Dzięki!jeśli to cie pocieszy, to ja bym cie tam widział
  I know, 2010-04-20 21:20:37
 • avatar
  zgłoś
  No dobra To liczę na siebie Dzięki!
  Waldemar, 2010-04-20 21:04:39
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij