Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Ćwiczenie na barki i tricepsy, trenerzy personalni i technika pompek - lepsza forma

Brytyjscy naukowcy zdradzają, jak wzmocnić jednocześnie tricepsy i nogi. Uwielbiamy takie wiadomości.

forma plażowa fot. Shutterstock
Gdy następnym razem pomyślisz o wyciskaniu hantli ponad głowę, przypomnij sobie o tej stronie w MH. Zgodnie z najnowszymi badaniami przeprowadzonymi przez brytyjskich naukowców, w tym samym czasie możesz jednocześnie popracować nad barkami i tricepsami oraz wzmocnić tak często zaniedbywane nogi – wystarczy, że odrobinę zmodyfikujesz ćwiczenie.

Naukowcy donoszą, że podczas zalecanego przez nas ruchu nacisk na podłogę jest tak samo duży, jak w przypadku podskoków ze sztangą. Rób od 3 do 5 serii po 3-5 powtórzeń raz w tygodniu.

 

 

Wspólna walka

Niektóre rzeczy trzeba zrobić samemu, inne można, a pewnych nawet się nie powinno. Dotyczy to również ćwiczeń. Zgodnie z badaniami przeprowadzonymi na Kansas State University, osoby, które biorą udział w grupowym treningu funkcjonalnym, prawie dwa razy dokładniej realizują założony plan ćwiczeń.

"Uczestnicy lubią różnorodność i efektywność tego rodzaju treningu" – mówi autorka badań, dr Katie Heinrich. Obecność innych ludzi i związana z tym rywalizacja również odgrywa pewną rolę.

43 - Na tyle procent (średnio!) 1800 certyfikowanych trenerów ukończyło test opisany w "Journal of Strength and Conditioning Research". Zamiast marnować kasę na trenerów, przeznacz ją na nowy numer MH.

Zmień celownik

Jak wynika z najnowszego raportu opublikowanego w "Strength and Conditioning Journal", zrobisz więcej powtórzeń, jeśli zamiast na sobie zaczniesz się skupiać na otoczeniu. O co dokładnie chodzi? Podczas robienia pompek nie myśl o zbliżeniu klatki do podłogi, tylko o odepchnięciu ziemi jak najdalej od siebie. Podciągając się, koncentruj się na przyciągnięciu drążka do ziemi, a nie dociągnięciu brody do drążka.

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  JEDYNE ROZWIĄZANIE TO PAKIET DLA KOBIET „PIĘKNE CIAŁO PRZY MINIMUM WYSIŁKU” ZAMÓW TERAZ NA STRONIE www.igortreneronline.pl PAKIET DLA KOBIET - INDYWIDUALNIE DOBRANE DLA CIEBIE I PROFESJONALNIE PRZYGOTOWANE: PLAN TRENINGOWY, DIETETYCZNY I SUPLEMENTACJA PRZYGOTOWANY SPECJALNIE DLA KOBIET. ZAMÓW TERAZ NA STRONIE www.igortreneronline.pl DZIĘKI NIEMU SPALASZ NIECHCIANY TŁUSZCZ, UJĘDRNIASZ BIUST ORAZ POŚLADKI. TWOJA SKÓRA STAJE SIĘ BŁYSZCZĄCA, POPRAWIASZ TAKŻE WYGLĄD SWOICH WŁOSÓW I PAZNOKCI. PAKIET DLA KOBIET CHARAKTERYZUJE SIĘ BARDZO DUŻĄ SKUTECZNOŚCIĄ. ZAMÓW TERAZ NA STRONIE www.igortreneronline.pl ĆWICZENIA Z PAKIETU DLA KOBIET MOŻESZ WYKONYWAĆ W DOMU BEZ POTRZEBY CHODZENIA NA SIŁOWNIĘ GDYŻ NIE WYMAGAJĄ UŻYWANIA ŻADNYCH PRZYRZĄDÓW DO ĆWICZEŃ. ZAMÓW TERAZ NA STRONIE www.igortreneronline.pl CO ZYSKUJESZ DZIĘKI PAKIETOWI DLA KOBIET? - PIĘKNE I ZGRABNE CIAŁO - PŁASKI BRZUSZEK - JĘDRNE PIERSI I POŚLADKI - ZDROWĄ I GŁADKĄ CERE - LŚNIĄCE I ODŻYWIONE WŁOSY - MŁODE I ATRAKCYJNE CIAŁO - PODZIW WSZYSTKICH KOBIET I MĘŻCZYZN - WIĘCEJ SIŁ I ENERGII DO DZIAŁANIA I CODZIENNYCH OBOWIĄZKÓW - STAJESZ SIĘ ODPORNA NA CHOROBY - TWOJE WYNIKI BADAŃ SĄ O WIELE LEPSZE - LEPIEJ ŚPISZ - LIKWIDUJESZ BÓLE PLECÓW - WYDŁUŻASZ SWOJE ŻYCIE NAWET O 20 LAT - MASZ LEPSZE SAMOPOCZUCIE - WZRASTA TWOJA SAMOOCENA. JESTEŚ PEWNIEJSZA SIEBIE ZAMÓW TERAZ NA STRONIE www.igortreneronline.pl
  Jeich, 2017-10-21 21:41:39
 • avatar
  zgłoś
  Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl !
  terminator87, 2017-10-19 23:08:10
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij