Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

Stek wołowy: jak dużo możesz zjeść?

Wimy, że są wśród Was smakosze czerwonego mięsa. I bardzo dobrze. Oprócz doskonałych doznań smakowych, wołowina pozytywnie wpływa na Twoją formę. Ile jednak można jej zjeść, by nie przesadzić? Oto ściąga dla mięsożernych. Dowiesz się z niej, ile wrzucić na ruszt, żeby jeść na zdrowie.

2016-06-27
Stek wołowy fot. shutterstock.com

Za mało

Jeżeli Twoja codzienna porcja mięsa jest tak cienka, jak plasterek szynki parmeńskiej, powinieneś wrzucić więcej na swój talerz. Małe porcje oznaczają mniej witamin, minerałów i białka. Czerwone mięso jest jednym z najlepszych źródeł łatwo przyswajalnego żelaza, które odgrywa ważną rolę w przemianie pokarmu na energię i w produkcji czerwonych krwinek. 90 g czerwonego mięsa zaspokaja Twoje zapotrzebowanie na ten pierwiastek tylko w 25%. Czas obudzić w sobie drapieżnika.

1 2 3
STRONA 1 z 3

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Wimy, że są wśród Was smakosze czerwonego mięsa. I bardzo dobrze. Oprócz doskonałych doznań smakowych, wołowina pozytywnie wpływa na Twoją formę. Ile jednak można jej zjeść, by nie przesadzić? Oto ściąga dla mięsożernych. Dowiesz się z niej, ile wrzucić na ruszt, żeby jeść na zdrowie.<br /><br /><a href="/dieta/Stek-wolowy-jak-duzo-mozesz-zjesc,8055,1"></a>
    Mens Health, 2016-06-27 09:26:58
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij