Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.3

Rich Froning o diecie: 4 produkty mistrza

Nie zaszkodzi, jeśli uwzględnisz je w swojej diecie. W końcu chcesz wypracować formę Froninga, prawda?

Rich Froning fot. Edu Garcia

Łosoś

Doskonałe źródło kwasów tłuszczowych omega-3. I miła odmiana od kurczaka czy steków. Doskonały do grillowania, smażenia, wędzenia i gotowania na parze. Na surowo? Również świetny w sushi albo tatarze. Łosoś wymiata w każdym wydaniu.

Awokado

Dla Azteków awokado to drzewo, na którym... rosną jądra. Dla nas owoc, który zawiera mnóstwo magnezu, potasu i witamin B, K i E. Fakt: Jest bogate w tłuszcze, ale te dobre, które pomagają między innymi chronić układ sercowo-naczyniowy. Warte każdej kalorii. Czy wspominaliśmy, że można zrobić z niego nieziemskie guacamole?

Słodki ziemniak

Potrzebujesz sił na ciężki WOD? Wybierz batata. Zawiera dużo witaminy B, która pomaga odzyskać energię z innych produktów. Poza tym to bardzo dobrej jakości węglowodany, które wspomogą uzupełnianie zapasów glikogenu po treningu. W pakiecie witamina A. Słodko.

Brokuły

Naukowcy są zgodni od lat: brokuł to warzywna petarda. Zielone różyczki zawierają kwas foliowy i beta-karoten. Zawarte w brokułach substancje hamują rozwój komórek nowotworowych, obniżają cholesterol i dostarczają mnóstwa witamin. Najlepiej gotuj na parze, żeby nie traciły wartości odżywczych.

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    JEDYNE ROZWIĄZANIE TO PAKIET DZIK!!! „PAKIET DZIK” JEDYNY, ORYGINALNY, REWELACYJNY!!! "WSPANIAŁE MIĘŚNIE PRZY MINIMUM WYSIŁKU" ZAMÓW TERAZ NA STRONIE www.igortreneronline.pl PAKIET DZIK – CZYLI KOMPLEKSOWY ZESTAW KTÓRY POMAGA KAŻDEMU. NIEWAŻNE JAK WYGLĄDASZ, CZY MASZ W TEJ CHWILI 50 KILO NADWAGI CZY 50 KILO NIEDOWAGI Z TYM PAKIETEM BUDUJESZ MIĘŚNIE I SPALASZ NIECHCIANY TŁUSZCZ. PIERWSZE ZMIANY W SYLWETCE SĄ WIDOCZNE JUŻ PO KILKU DNIACH. KAŻDY PAKIET DZIK JEST DOPASOWANY INDYWIDUALNIE DO DANEJ OSOBY. ZAMÓW TERAZ NA STRONIE www.igortreneronline.pl PAKIET DZIK POZWALA NA SPALANIE TŁUSZCZU PRZY JEDNOCZESNEJ BUDOWIE MASY MIĘŚNIOWEJ DZIĘKI PRZEMIANIE ROZŁOŻONEJ NA PRECYZYJNE MIKRO CYKLE. UWAGA PAKIET DZIK NIE ZAWIERA STOSOWANIA NIEBEZPIECZNYCH STERYDÓW. CAŁA PRZEMIANA JEST ABSOLUTNIE KONTROLOWANA I BEZPIECZNA. ĆWICZENIA Z PAKIETU DZIK MOŻESZ WYKONYWAĆ W DOMU BEZ POTRZEBY CHODZENIA NA SIŁOWNIĘ. ZAMÓW TERAZ NA STRONIE www.igortreneronline.pl PAKIET DZIK ZAWIERA W SOBIE PROFESJONALNIE PRZYGOTOWANE: PLAN TRENINGOWY, PLAN ŻYWIENIOWY, PLAN SUPLEMENTACJI NA CAŁY OKRES TWOJEJ PRZEMIANY. PLANY KTÓRE DOSTAJESZ ODE MNIE MOŻNA RÓWNIEŻ STOSOWAĆ PÓŹNIEJ PO ZAKOŃCZENIU PRZEMIANY I UZYSKIWAĆ CORAZ WSPANIALSZE REZULTATY. ZAMÓW TERAZ NA STRONIE www.igortreneronline.pl DODATKOWO W PAKIECIE DZIK DOSTAJESZ SEKRETNĄ WIEDZĘ OPRACOWANĄ PRZEZ SPECJALISTÓW, PODZIELONĄ NA ETAPY KIEDY MASZ JĄ STOSOWAĆ. TA WIEDZA JEST DOSTĘPNA TYLKO DLA WYBRANYCH. (UWAGA PAKIET DZIK JEST TO JEDYNE TAK KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE W  CAŁEJ POLSCE I EUROPIE.) ZAMÓW TERAZ NA STRONIE www.igortreneronline.pl TO WSZYSTKO POZWALA CI WRESZCIE NA EKSTREMALNIE SKUTECZNĄ I SZYBKĄ PRZEMIANĘ! CO DAJE PAKIET DZIK: -EKSPRESOWO SPALASZ NIECHCIANY TŁUSZCZ! - JEDNOCZEŚNIE BUDUJESZ POKAŹNE MIĘŚNIE! - JESTEŚ SILNIEJSZY I SPRAWNIEJSZY! - JESTEŚ ZDROWY I PEŁEN ENERGII! - TWOJA KONDYCJA ZDECYDOWANIE SIĘ POPRAWIA! - STAJESZ SIĘ ODPORNY NA CHOROBY! - TWOJE WYNIKI BADAŃ SĄ O WIELE LEPSZE! - WYDŁUŻASZ SWOJE ŻYCIE NAWET O 20 LAT! - MASZ LEPSZE SAMOPOCZUCIE! - WZRASTA TWOJA SAMOOCENA. JESTEŚ PEWNIEJSZY SIEBIE! - KOBIETY CIĘ PODZIWIAJĄ! - MĘŻCZYŹNI ZAZDROSZCZĄ! ZAMÓW TERAZ NA STRONIE www.igortreneronline.pl
    LOVESPORT, 2017-09-16 16:24:17
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij