Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.3

Odżywki bez ściemy: skrót w drodze na plażę

Bez ciężkich treningów i diety się nie obejdzie, możesz jednak choć trochę ułatwić sobie zadanie. Zobacz, na które odżywki postawić, by nad wodą w superformie zameldować się jeszcze szybciej.  

suplementy
Pośród tysięcy produktów krzyczących etykietami o superefektach tylko garść uznawana jest przez fachowców za skuteczne. Oto ich wybór.

Kofeina

Pobudzi organizm, dzięki czemu z każdego treningu będziesz mógł wycisnąć jeszcze więcej. Zapomniałeś pudełeczka z kapsułkami? Espresso też zadziała.  

Izotonik

Jeśli trenujesz intensywnie, potrzebujesz więcej niż woda. Tabletki Isostar znacznie zmniejszą ciężar treningowej torby. To także świetne rozwiązanie np. na kilkudniową wyprawę rowerową. 

 

STRONA 1 z 2

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Serdecznie polecam zaglądnąć na stronę:http://www.zdrowe-zycie.pl/ Jest to miejsce idealne dla osób, które chciałyby poznać sposoby na zdrowe i długie życie  Znajdziecie tam wiele interesujących ciekawostek! Naprawdę polecam!
  ~s67, 2016-09-27 20:25:02
 • avatar
  zgłoś
  Bez ciężkich treningów i diety się nie obejdzie, możesz jednak choć trochę ułatwić sobie zadanie. Zobacz, na które odżywki postawić, by nad wodą w superformie zameldować się jeszcze szybciej.<br /><br /><a href="/dieta/Odzywki-bez-sciemy-skrot-w-drodze-na-plaze,8130,1"></a>
  Mens Health, 2016-07-15 14:53:23
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij