Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.9

Męska kuchnia: zdrowa paczka czipsów

Faza pucharowa Ligi Mistrzów zbliża się wielkimi krokami. Oglądanie piłkarskich spotkań, zajadając się przekąskami to męska klasyka. Zadbaj więc o to, by było i smacznie, i zdrowo. Chrupiące przekąski ze słodkich ziemniaków i pasternaku zadbają o Twój sześciopak i uratują nawet najgorszy mecz. 

Czipsy, bataty fot. shutterstock.com

Twoja paczka:

 • 2 średnie bataty
 • 1 duży pasternak
 • pieprz cayenne

0-2 min.

Chrupanie jarmużu zostaw dziewczynom do serialu. Męską wersję czipsów przygotujesz za pomocą papieru do pieczenia i obieraczki do warzyw.

2-3 min.

Umyj warzywa, ale ich nie obieraj. Za pomocą nożyka zrób z nich plastry wielkości czipsów, rozłóż osobno na papierze (nałożone na siebie będą wilgotne) i popieprz. Ustaw mikrofalówkę na średnią moc.

3-5 min.

Włącz na minutniku odliczanie 50 s; po tym czasie obróć każdy plaster na drugą stronę i grzej kolejne 50 s. W jednej przerwie reklamowej wyprodukujesz dla wszystkich kumpli czipsy przyjazne mięśniom. 

 

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Zamiast batatów, można użyć naszych polskich ziemniaków! Pyszne i zdrowe :)
  ~olaf, 2017-03-30 16:35:17
 • avatar
  zgłoś
  Faza pucharowa Ligi Mistrzów zbliża się wielkimi krokami. Oglądanie piłkarskich spotkań, zajadając się przekąskami to męska klasyka. Zadbaj więc o to, by było i smacznie, i zdrowo. Chrupiące przekąski ze słodkich ziemniaków i pasternaku zadbają o Twój sześciopak i uratują nawet najgorszy mecz.<br /><br /><a href="/dieta/Meska-kuchnia-zdrowa-paczka-czipsow,7687,1"></a>
  Mens Health, 2016-02-15 11:03:29
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij